MIA fashion agency | O nas
2543
page-template-default,page,page-id-2543,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_right,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

O nas

MIA fashion agency powstała z wieloletnich doświadczeń w branży mody oraz  prowadzenia social media dla marek w branży fashion e-commerce. Skutecznością naszych działań jest wyspecjalizowanie się wyłącznie w branży fashion, beauty & lifestyle. Dzięki znajomości najnowszych trendów w social media, specyfiki branży mody oraz analitycznemu wyciaganiu wniosków, jako jedna z niewielu agencji, tworzymy spójną oraz skuteczną komunikację dla Klientów. Wszystkie nasze działania przekładają się na wzmocnienie wizerunku marki oraz zwiększenie konwersji w sklepie Internetowym.

MONIKA MIA SZERMANOWICZ

FASHION MARKETING & SOCIAL MEDIA MANAGER & FASHION STYLIST

Z wykształcenia jest psychologiem zarządzania i marketingu oraz projektantką mody, stylistką. Specjalizuje się w marketingu internetowym w kategorii moda, uroda oraz lifestyle. Zajmuje się również kompleksową stylizacją do teledysków, reklam, sesji zdjęciowych, dla osób publicznych oraz prywatnych.

W latach 2013-2015 zarządzała działem marketingu i social marketingu w portalu Domodi.pl. Jej największym osiągnięciem jest stworzenie projektu „Trendy”, w którym opisywałam najmocniejsze tendencje w modzie, które można zobaczyć tutaj: TRENDY W DOMODI. Wypracowała strategię promocji marki w social media, dzięki czemu wg raportu Sotrender fanpage Domodi.pl znalazł się w czołówce pod względem zaangażowania fanów i interaktywności w kategorii E-commerce oraz Odzież. Zorganizowała również Event dla marki Deichmann i Monnari oraz opracowała koncepcję promocji marki Domodi.pl w serwisach Wirtualnej Polski tj. pudelek.pl, snobka.pl, kimono.pl, nocoty.pl, kobieta.wp.pl oraz koordynowała współpracę. Od wielu lat jest związana z domem produkcyjnym Grupa 13, jako stylista, kreując wizerunek czołowych, polskich Artystów.

Doskonale znając potrzeby polskich marek z branży fashion & beauty, na początku 2015 roku postanowiła założyć własną agencję, która specjalizuje się w kompleksowym promowaniu marek  w Internecie.

Ma na swoim koncie stylizacje dla wokalistów i aktorów w teledyskach czołowych polskich Artystów. Stylizacje można zobaczyć w teledyskach: Behemoth, Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Ewelina Lisowska, Donatan, Piotr Rubik, Mezo, Roan, Lady Pank, Mrozu, Sylwia Grzeszczak, Jula, Krzysztof Krawczyk, Titus, Piasek oraz marek tj.: Allegro, Ceneo, Tchibo, Malboro, Lewiatan, Eska TV, FM Group, Chałwa Odra S.A., Grekos, Krajowy Rejestr Długów i wielu innych. Całe portfolio dostępne tutaj: PORTFOLIO

Projektuje również ubrania sygnowane marką Mia Design. Zaprojektowała kostiumy do teledysku m.in. dla zespołu Adama Nergala Darskiego – Behemoth, Eweliny Lisowskiej, Agnieszki Chylińskiej oraz do oprawy stacji muzycznej Eska TV. Mia Design to nie tylko projekty dla polskich Artystów, marka wypuszcza również kolekcje dostępne w sklepie internetowym: Mia Design. Jest również osobistym stylistą. Pomaga prywatnym osobom zmienić styl, podkreślić ich atuty i zamaskować niedoskonałości, a wszystko to w oparciu o osobowość, temperament i styl życia Klienta. Przeprowadza również szkolenia dla firm, dotyczące dress codu oraz dokonuje metamorfoz pracowników.