MIA fashion agency | Praca
5115
page-template-default,page,page-id-5115,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_right,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Praca

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

JUNIOR FASHION MARKETING SPECIALIST

Wrocław

Oczekujemy:

→ Doświadczenia w prowadzeniu Social Media

→ Zainteresowania branżą mody, urody oraz lifestyle

→ Lekkie pióro

→ Sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań

→ Samodzielności oraz odpowiedzialności

→ Umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków

Mile widziane:

→  Biegła znajomość j.angielskiego i niemieckiego

Oferujemy:

→ Współpracę przy ciekawych projektach

→ Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze mody i marketingu internetowgo

→ Pracę w zgranym zespole

→ Umowa oraz wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

Obowiązki:

Wsparcie codziennej pracy przy:

→ Prowadzeniu kanałów Social Media

→ Kampaniach e-mail marketingowych

→ Konkursach

→ Tworzeniu artykułów o tematyce mody, urody oraz najnowszych trendach

→ Współpracy z blogerami oraz promotorami

Spełniasz większość naszych wymagań?

Wyślij swoje CV oraz List motywacyjny na adres: praca@miafashionagency.com

Koniecznie dołącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.